Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Klubo valdymo programa

Klubo valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Klubo valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klubo valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei jums reikia klubo valdymo programos, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti USU programinę įrangą savo organizacijai. Mūsų kompiuterinis produktas padeda greitai įveikti ir pranokti pagrindinius konkurentus. Pasinaudokite mūsų pažangia klubo valdymo programa. Su jo pagalba bus galima greitai lygiagrečiai atlikti įvairių veiklų kompleksą. Tai suteikia jums aiškų konkurencinį pranašumą. Juk niekas iš konkurentų negalės tau atsispirti. Taip nutinka dėl teisingesnės verslo veiklos politikos. Galėsite efektyviausiai paskirstyti ir panaudoti turimus išteklius, o tai reiškia, kad jūsų įmonei bus garantuotas konkurencinis pranašumas.

Mūsų pažangioje klubų valdymo programoje yra puikios sistemos informacinės medžiagos rankiniam įvedimui į duomenų bazę. Be to, naudodamiesi automatiniu prisijungimu galėsite greitai perkelti reikiamą informaciją į asmeninio kompiuterio saugyklą. Norėdami tai padaryti, turite turėti dokumentus, išsaugotus bet kokios didžiosios knygos programos forma.

Jei jau turite duomenų bazę, mūsų programos importavimas sutaupo daug laiko, nes leidžia importuoti dokumentaciją tiesiai į USU programinę įrangą. Tiesą sakant, nors rankinis įvedimas yra labai patogus, vis tiek geriau informacinę medžiagą importuoti skaitmeniniu būdu. Taigi įmonė sutaupo daug laiko. Įdiekite šią valdymo programą ir ją galėsite naudoti tūkstančiams klientų paskyrų tvarkymui. Be to, visas šias operacijas galima atlikti vienu metu.

Naudokite gerai suprojektuotą paieškos variklį, kad greitai rastumėte reikiamą statistiką. Be to, sąlygas bus galima nustatyti ir atšaukti paspaudus raudoną kryžiuką. Mes pateikėme gerai išvystytą filtrų schemą, kad be vargo patikslintume paieškos užklausas. Pasinaudokite modernia patyrusių ir kvalifikuotų programuotojų sukurta klubų valdymo programa USU Software. Turėsite gerai suplanuotą pagrindinį meniu. Visos komandos čia sutelktos ir patogiai išdėstytos, kad būtų užtikrintas patogus veikimas.

Užrakinkite dažniausiai naudojamus stulpelius ar eilutes, kad rastumėte juos ten, kur palikote. Tai suteikia galimybę taupyti verslo išteklius. Galų gale, jūsų vartotojams nebereikia rankiniu būdu ilgai ieškoti reikiamos informacijos ekrane. Jei būsite atsakingas už valdymą klube, negalėsite dirbti kuo efektyviau be tokios daugiafunkcinės programos.

Finansų ir apskaitos informacijos vizualizavimas yra stiprioji programos pusė. Dėl jo taikymo turėsite galimybę išstudijuoti pateiktą informaciją aktualiausiu būdu. Be to, darbas bus detalus, praktiškas ir net spalvingas. Tokie vizualizacijos elementai padės greitai suprasti duomenų bazę, kad galėtumėte nedelsdami priimti teisingus valdymo sprendimus. Kiekvienas vaizdas atitiks savo reikšmę. Žinoma, į šią klubo valdymo programą galite įkelti bet kokius papildomus vaizdus, o tai labai praktiška. Padidės operacijos matomumas, o tai reiškia, kad gamybos procesas bus pagreitintas.

Jūsų darbuotojai gali daug greičiau atlikti veiklą, o tai reiškia, kad darbo našumo lygis nuolat kyla. Kiekvienas darbuotojas savo asmeninėje paskyroje mūsų klubo valdymo programoje išduoda atitinkamus pažymius. Kai kuriuos dokumentus gali peržiūrėti visi vartotojai, o kitus vienu metu gali pasiekti tik vienas vartotojas. Tai labai naudingos funkcijos, kurios supaprastina klubų darbą, nes žinomas skaičius perdangų gali trikdyti ir trukdyti kitiems vartotojams. Štai kodėl mes suteikėme jums galimybę pažymėti jums patogiausiu būdu. Galėsite juos paryškinti spalva, kuri padės įvertinti jų būseną. Tai labai patogu, nes kai į jūsų įmonę kreipiasi tam tikrą statusą turintis klientas, jums reikia suteikti jam tinkamos kokybės paslaugą.

Mūsų programa suteikia jums daugybę skirtingų variantų. Gebėsite valdyti logistikos ir sandėliavimo patalpas. Norėdami tai padaryti, jūsų klubui nereikia pirkti papildomų programų tipų. Be to, galite pamiršti naudotis specializuotų logistikos įmonių paslaugomis. Juk bus galima savarankiškai atlikti krovinių pervežimą ir pervežimą, o tai sutaupys daug finansinių išteklių. Žinoma, mūsų programos naudojimas jūsų niekaip neriboja. Galėsite skirti deramą dėmesį vadovybei ir daryti taip, kaip jums atrodo tinkama.

Išsamus funkcionalumas yra išskirtinis USU Software bruožas ir bus galima kontroliuoti skolą įmonei. Be to, skolos jūsų klubui lygis gali būti pažymėtas kaip kritinis arba priimtinas. Klientai, turintys kritinių skolų, bus pažymėti raudonai. Tuo pačiu, jei skola nėra didelė, tokius klientus pažymėti bus galima naudoti žalia arba geltona spalva. Jūs netgi galite pakeisti klientų sąskaitas, priklausomai nuo skolos lygio. Labai patogu, tai yra, įdiekite mūsų išplėstinę programą. Atsargų valdymas visada yra nepriekaištingas, jei naudojate mūsų pažangią automatizavimo programą. Be to, principas bus toks pat kaip ir sprendžiant skolą. Jei prekės perteklius, bus pasirinkta žalia spalva. Ir atvirkščiai, naudokite raudoną spalvą, kai jos nepakanka. Sukurkite produkto pavadinimą naudodami mūsų adaptyviąją programą. Galite peržiūrėti esamų likučių prieinamumą sandėliuose neperskaičiuodami jų rankiniu būdu. Jei turite reikalų su vadyba savo klube, neapsieisite be adaptyvios programos iš USU programinės įrangos kūrimo komandos.

Ši programa padeda dirbti su užsakymų sąrašu ir pažymėti svarbiausius. Pirmenybę teikite bilietams ir pirmiausia aptarnaukite savo svarbiausius klientus. Sugebėsite iki minimumo sumažinti žmogiškąjį faktorių, todėl įmonė bus labiausiai apsaugota nuo personalo aplaidumo.

Šis daugiafunkcis skaitmeninis dienoraštis padeda nepasiklysti atliekant daugybę veiklų. Visi pranešimai yra permatomi, o tai labai praktiška ir leidžia be apribojimų dirbti su programa. Pranešimai neturi įtakos vartotojams, o tai reiškia, kad daugybę skirtingų užduočių galima atlikti be pertrūkių. Įvairių statistinių rodiklių skaičiavimus galėsite atlikti automatiškai. Jūsų klubas turi prieigą prie procentų ir procentų, kuriuos reikia apskaičiuoti, o tai labai praktiška. Jei išjungsite pranešimus darbalaukyje, mūsų klubo valdymo programa išnyks fone. USU programinė įranga yra labai pelninga klubams dėl didelio optimizavimo lygio.